Series
Ratings
20
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0