Movies
Ratings
317
LeonRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0