Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
DeliciousRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5