Movies
Ratings
784
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
PawnRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5