Series
Ratings
13
The Queen's GambitRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0