Movies
Ratings
437
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
Only YesterdayRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5