Series
Ratings
76
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Money GameRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5