Series
Ratings
38
Eye Love YouRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Overtake!Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0