Series
Ratings
24
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 3.5
 
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0