Movies
Ratings
623
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
InsideRated ★ 4.0
The Fly IIRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Quarantine 2: TerminalRated ★ 4.0- CreepRated ★ 4.0
QuarantineRated ★ 4.0
Omen III: The Final ConflictRated ★ 4.0
ExcisionRated ★ 3.0
Re-AnimatorRated ★ 4.0
ThemRated ★ 3.0
Dead SnowRated ★ 4.0
FlatlinersRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
Apollo 18Rated ★ 4.0