Movies
Ratings
617
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0