Titles you rated
HouseRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0