Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0