Series
Ratings
297
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 4.0
A Couple of CuckoosRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
ClarkRated ★ 2.5