Series
Ratings
274
Detective HoleRated ★ 3.5
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5- SetoUtsumiRated ★ 4.5
The Night ManagerRated ★ 3.5
Young SherlockRated ★ 3.5
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
MobLandRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Task Season 1Rated ★ 3.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love You Season 2Rated ★ 2.5
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 3.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.0