Titles you rated
Tale of the Nine TailedRated ★ 1.5
Where Stars LandRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5