Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 0.5
AnoraRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
May DecemberRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Elisa & MarcelaRated ★ 3.5
The Greatest HitsRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
AntebellumRated ★ 3.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 4.5
Joy RideRated ★ 3.0