Series
Ratings
81
Tree of HeavenRated ★ 3.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0