Series
Ratings
35
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0