Titles you rated
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Kengan Ashura Season 2Rated ★ 3.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5