Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 2.0
PianoRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0