Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
Is It Cake? Season 1Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Is It Cake? Season 2Rated ★ 3.0
Is It Cake? Season 3Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 5.0