Titles you rated
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0
House of Cards Season 5Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0