Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Hating GameRated ★ 4.0