Titles you rated
A Beautiful LifeRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
AlohaRated ★ 1.0
TenetRated ★ 3.5
SliverRated ★ 2.0
Fast CharlieRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CodaRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.5
FridaRated ★ 3.5
DeliciousRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 2.5
EileenRated ★ 3.0