Series
Ratings
311
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Street Woman Fighter 2:World Wide LogRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.5
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 4.5
The Founder of Diabolism QRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0