Titles you rated
Margin CallRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
JFKRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Totally Under ControlRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
TruthRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0