Movies
Ratings
14
Days of ThunderRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
The BeekeeperRated ★ 2.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
The Accountant 2Rated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Legend of HeiRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0