Movies
Ratings
134
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
HostelRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0