Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 1.0
TroyRated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
MotherRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
300Rated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0