Titles you rated
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 1.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 2.5
Tiger & DragonRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
HERORated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 1.5
LIAR GAMERated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5