Movies
Ratings
734
ExhumaRated ★ 2.5
Creep 2Rated ★ 3.5
CreepRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
V/H/S/94Rated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
DivinityRated ★ 2.0
2551.02 – The Orgy of the DamnedRated ★ 2.0
TenetRated ★ 5.0
Evil Dead RiseRated ★ 4.0