Series
Ratings
16
The HeirsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5