Series
Ratings
176- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.0- Oh! Mikey!Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
ChiikawaRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Nailed It!Rated ★ 4.0