Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0