Movies
Ratings
463
Peter PanRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0