Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 3.0
Wood Job!Rated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.5