Titles you rated
- History of ScruffinessRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
BootsRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
대학전쟁Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5