Titles you rated
Andarushia: Megami no HoufukuRated ★ 0.5
Someone GreatRated ★ 1.0- ゴッドタン キス我慢選手権 THE MOVIERated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
LuckyRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.0- The Summit: A Chronicle Of Stones to SerenityRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.5
Giant God Warrior Appears in TokyoRated ★ 3.5
The MegRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.5