Titles you rated
Pegasus MarketRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
Escape at DannemoraRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5