Titles you rated
Eight RangerRated ★ 2.5
The Eight Rangers 2Rated ★ 2.5
The Cornered Mouse Dreams of CheeseRated ★ 2.5
ピカ☆★☆ンチ LIFE IS HARD たぶん HAPPYRated ★ 2.0
To Be Killed by a High School GirlRated ★ 3.0
Pika**nchi Life Is Hard Dakara HappyRated ★ 4.0
Pika*nchi Life Is Hard Dakedo HappyRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ARASHI Anniversary Tour 5×20 FILM “Record of Memories”Rated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Ping PongRated ★ 4.0
True MothersRated ★ 3.5
Parasite in LoveRated ★ 2.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
Ricky StanickyRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0