Titles you rated
- 고마워요, 엄마Rated ★ 2.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
My High School BusinessRated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- TamiouRRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- Black PeanRated ★ 2.5
- 마이 걸Rated ★ 3.0
Incompetent TakaRated ★ 3.0- Pornographer: Continued Spring Life Season 2Rated ★ 2.5
Pornographer - Spring LifeRated ★ 3.0
Kyo kara HitmanRated ★ 3.5- Gaishaha Gakko janendayoRated ★ 1.5
Arashi's Diary: VoyageRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5