Titles you rated
SkylineRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
The Man Who LaughsRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.5