Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 3.5