Titles you rated
NavilleraRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
You Are My SpringRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- SHIN-MENRated ★ 4.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 5.0