Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Fatal AttractionRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0