Movies
Ratings
176
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
GyeongjuRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
Non-fiction DiaryRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5- Fly, Daddy, FlyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0