Titles you rated
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0