Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 4.0
CallRated ★ 1.5
The VisitRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0