Series
Ratings
64
Secret GardenRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0